99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1172Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Darmowa dostawa przy zamówieniu min. 200 zł

SPRAWDŹ
Opcje przeglądania

Igły do penów, Lanceta Accu-Chek - akcesoria dla diabetyków

Igły do penów oraz lancety to jedne z najważniejszych i najczęściej używanych akcesoriów dla diabetyków. Są jednorazowe, dlatego istotne jest, by zawsze mieć w domu odpowiedni zapas. Lanceta Accu-Check oraz igły do penów insulinowych marki PIC to produkty, którym diabetycy mogą w pełni zaufać. Dzięki specjalnemu kształtowi i starannemu wykonaniu zapewniają komfort i ograniczają ból podczas pobierania próbek krwi oraz aplikacji insuliny. W Pharmamed24.pl oferujemy igły i lancety w różnej wielkości zestawach oraz o różnej średnicy.

Lanceta Accu-Check

Lancety to jednorazowe igły, służące do pobierania próbek krwi potrzebnych do badania. Diabetycy wykorzystują je, by sprawdzać i kontrolować poziom glukozy w organizmie. Lancety Accu-Check w naszym sklepie są przeznaczone do stosowania z nakłuwaczem Accu-Check Fastclick – niewielkim glukometrem do codziennego użytku. Użytkownikom innych nakłuwaczy polecamy lancety PIC Digitest, pasujące do produktów tej marki oraz większości dostępnych na rynku.

Dzięki swojej budowie lancety zapewniają szybkie i bezbolesne pobieranie próbek. Średnica igły to zaledwie 0,3 mm, dzięki czemu wkłucie jest niemal nieodczuwalne dla pacjenta.

Każda lanceta Accu-Check znajduje się w bębenku. Każdy z nich zawiera 6 lancet. W Pharmamed24.pl mamy w sprzedaży opakowania różnej wielkości: zawierające 24 (4 x 6 bębenków) oraz 204 igły. Lancety są sterylne i jednorazowe. Lancety PIC Digitest są dostępne w opakowaniach po 200 sztuk.

Igły do penów insulinowych

Jednorazowe igły to akcesoria dla diabetyków, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego pacjenta. Wśród dostępnych w Pharmamed24.pl produktów znajdą Państwo uniwersalne igły PIC Insupen, popularne wśród osób chorych na cukrzycę. Łącząc je z urządzeniami do aplikacji – penów, można w każdej chwili wykonać zastrzyk i zapewnić organizmowi odpowiednio dobraną dawkę insuliny.

Igły do penów PIC Insupen zostały wykonane tak, by zapewniać maksymalny komfort pacjentom podczas zastrzyków. Są trzykrotnie naostrzone, dzięki czemu błyskawicznie wbijają się w skórę, ograniczając ból do minimum. Pokrycie igły silikonem zmniejsza opór podczas wkłucia. W igłach do penów PIC Insupen zastosowano również technologię cienkich ścianek. Dzięki takiemu rozwiązaniu można maksymalnie wykorzystać przestrzeń znajdującą się wewnątrz igły, bez zwiększania jej średnicy. Duży otwór pozwala na szybką aplikację leku. Końcówka igły jest wykonana w technologii, która zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do środka podczas przebijania pojemnika z insuliną. To gwarantuje, że pacjent otrzymuje insulinę w bezpiecznej formie, bez obecności niepożądanych substancji.

Oferowane przez nas sklep igły nie zawierają pirogenów ani lateksu, dzięki czemu nadają się również dla osób uczulonych na te materiały. To wyrób medyczny jednorazowego użytku, każda igła jest przeznaczona wyłącznie dla jednej osoby. Igły do penów są bezpiecznie zapakowane i sterylne.

Inne akcesoria dla diabetyków

W naszej ofercie osoby chore na cukrzycę mogą znaleźć również inne praktyczne akcesoria. Polecamy Państwu między innymi pojemniki do przechowywania zużytych igieł, strzykawek i lancet. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą bezpiecznie utylizować wyroby medyczne, przestrzegając przy tym obowiązujących przepisów. Pojemniki są wyposażone w specjalne otwory, za pomocą których można wyjąć igłę ze wstrzykiwacza, bez konieczności jej dotykania.

Dostępne w naszym sklepie akcesoria dla diabetyków to także tradycyjne strzykawki, za pomocą których można aplikować odpowiednie dawki insuliny. Są one wyposażone w cienkie, trzykrotnie ostrzone igły, za pomocą których można wykonywać niemal bezbolesne zastrzyki. Zastosowano w nich również uszczelki zapobiegające wyciekaniu leku, mechanizm uniemożliwiający przemieszczanie się tłoka oraz soczewkę powiększającą, która ułatwia odmierzenie właściwej ilości insuliny.

Podobnie jak wszystkie akcesoria dla diabetyków dostępne w tej kategorii, również strzykawki na insulinę są produktami jednorazowymi i sterylnymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium