99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1159Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania

Podkłady higieniczne

Podkłady higieniczne dostępne w sklepie Pharmamed24.pl to produkty, które ułatwiają pielęgnację i opiekę nad osobami obłożnie chorymi, leżącymi w łóżku lub poruszającymi się na wózkach inwalidzkich. Skutecznie zabezpieczają przed wilgocią, zapewniając jednocześnie komfort zarówno opiekunowi, jak i podopiecznemu. Oferowane w tej kategorii podkłady chłonne mogą być przydatne także przy pielęgnacji niemowląt.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Podkłady higieniczne dostępne w sklepie Pharmamed24.pl to produkty, które ułatwiają pielęgnację i opiekę nad osobami obłożnie chorymi, leżącymi w łóżku lub poruszającymi się na wózkach inwalidzkich. Skutecznie zabezpieczają przed wilgocią, zapewniając jednocześnie komfort zarówno opiekunowi, jak i podopiecznemu. Oferowane w tej kategorii podkłady chłonne mogą być przydatne także przy pielęgnacji niemowląt.

Zastosowanie podkładów chłonnych

Nasi klienci wybierają podkłady higieniczne w sklepie Pharmamed24.pl z kilku powodów. Przede wszystkim są to produkty pomocne w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, obłożnie chorymi, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich. Podkład odpowiednio chroni łóżko lub inne meble podczas mycia, zmiany pieluch lub innych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest wygodny w użyciu – wystarczy rozłożyć go i położyć na nim podopiecznego. Zużyty podkład wyrzuca się do kosza.

Z podkładów chłonnych korzystają także kobiety w okresie połogu. Często podkłady znajdują się na liście rzeczy, które należy zabrać ze sobą do szpitala w torbie porodowej. Nasze produkty sprawdzą się także po powrocie do domu, w czasie pierwszych miesięcy z małym dzieckiem. Można je wykorzystywać, aby chronić przewijak w czasie zmiany pieluchy. U starszych dzieci mogą być przydatne w okresie odpieluchowania, gdy rodzice nie chcą już zakładać maluchowi pieluchy na noc. Wystarczy położyć podkład higieniczny pod prześcieradło, aby wilgoć nie dostała się do materaca.

Podkłady chłonne w szpitalu

Produkty ze sklepu Pharmamed24.pl są przeznaczone nie tylko do użytku domowego, ale również medycznego. W szpitalach podkłady chłonne wykorzystuje się u pacjentów po operacjach, leżących na oddziałach intensywnej opieki medycznej, wymagających stałej opieki. Przydatne są także w położnictwie: podczas samego porodu, a później w czasie opieki nad matką i noworodkiem.

Co zapewnia podkładom higienicznym dużą chłonność?

Proponujemy Państwu podkłady chłonne, które skutecznie absorbują wilgoć dzięki kilku warstwom włókniny. To materiał, który zatrzymuje płyny wewnątrz podkładu, dzięki czemu zapewnia uczucie suchości i pozwala dłużej korzystać z podkładu bez konieczności wymiany. Na zewnątrz znajduje się folia, która zabezpiecza łóżko, przewijak lub wózek inwalidzki przed wilgocią. Podkłady chłonne zapewniają również wygodę i dyskrecję. Są wyposażone w system pochłaniania nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu pacjent może czuć się czysto i komfortowo.

Jakie podkłady higieniczne wybrać?

W Pharmamed24.pl oferujemy produkty sprawdzonych firm: Seni i Tena. Poszczególne rodzaje różnią się od siebie pod względem rozmiaru i chłonności. W większości przypadków wystarczająca będzie standardowa chłonność (oznaczana w produktach jako Normal). Takie podkłady sprawdzą się w okresie połogu czy podczas przewijania niemowlęcia. W naszej ofercie znajdują także podkłady higieniczne o większej chłonności, oznaczone jako Plus. Będą odpowiednie przy pielęgnacji osób dorosłych, na przykład z problemem nietrzymania moczu. Do najbardziej chłonnych należą podkłady Tena Bed Plus, wyposażone w superabsorbent, który wiąże wilgoć i pochłania nieprzyjemne zapachy. Takie podkłady chłonne polecamy w szczególności do takich zastosowań, jak pielęgnacja osób obłożnie chorych czy zachowanie higieny podczas porodu.

W naszym sklepie dostępne są produkty Seni i Tena w kilku rozmiarach. Do najpopularniejszych należą podkłady higieniczne o wymiarach 60x60 cm. Sprawdzą się one podczas przewijania lub przy takich zabiegach, w których trzeba chronić przed wilgocią tylko fragment łóżka. Do wyboru mają Państwo także większe podkłady chłonne, o wymiarach 60x90 cm, a nawet 90x170 cm (z powierzchnią chłonną 90x60 cm i dwiema dodatkowmi warstwami włókniny). Im większa powierzchnia podkładu, tym więcej wilgoci może wchłonąć znajdująca się wewnątrz włóknina. Produkty w większych rozmiarach będą odpowiednie u osób obłożnie chorych, z problemami nietrzymania moczu. Odpowiednio dobierając rozmiar oraz chłonność podkładu, mogą Państwo zapewnić sobie lub osobie, którą się Państwo opiekują, uczucie suchości i komfort nawet przez całą noc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium