100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam2416Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania

Ciśnieniomierze


Szeroki asortyment naszego sklepu, to również wysokiej klasy ciśnieniomierze. Sprzęt nadaje się do użytku w gabinetach lekarskich, zabiegowych jak i do stosowania w domu. Oferujemy precyzyjne i łatwe w obsłudze ciśnieniomierze ze stetoskopem oraz nadgarstkowe aparaty do mierzenia ciśnienia krwi. Urządzenia wyposażone są w czytelne wyświetlacze zegarowe lub cyfrowe (LCD). Na szczególną uwagę zasługują wysokiej klasy ciśnieniomierze Microlife. Oferujemy modele zasilane na baterie oraz ciśnieniomierze z zasilaczem sieciowym. Wszystkie urządzenia były testowane klinicznie oraz posiadają niezbędne certyfikaty medyczne.

Ciśnieniomierz automatyczny – gwarancja dokładnego pomiaru

Pomiary ciśnienia wymagają zachowania odpowiednich warunków. Nawet niewielkie ruchy czy niedokładne umieszczenie mankietu ciśnieniomierza mogą sprawić, że wynik nie będzie odpowiadał rzeczywistości. Większą dokładność pomiaru można osiągnąć, wybierając wysokiej jakości ciśnieniomierz naramienny lub nadgarstkowy. Ciśnieniomierze automatyczne, które oferujemy Państwu w naszym sklepie, są wyposażone w szereg rozwiązań zapewniających precyzyjne działanie. W zależności od modelu, może to być na przykład wskaźnik poprawności założenia mankietu, system Gentle+ gwarantujący optymalny dobór ciśnienia w mankiecie czy technologia RAPID TECH, której efektem jest bardzo szybki i dokładny pomiar.

Ciśnieniomierz naramienny lub nadgarstkowy – szeroki wybór modeli

Ciśnieniomierze, które polecamy Państwu w sklepie Pharmamed24.pl, to wysokiej klasy, testowane klinicznie wyroby medyczne. Wśród nich znajdą Państwo modele na każdą kieszeń. Jeśli szukają Państwo ciśnieniomierza naramiennego lub nadgarstkowego do użytku domowego, proste w obsłudze ciśnieniomierze manualne (także w zestawach ze stetoskopami) z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Dobrym wyborem będzie również ciśnieniomierz automatyczny z podstawowymi funkcjami zapamiętywania wyników. To niezawodny i funkcjonalny sprzęt, dostępny w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie nie zabrakło także profesjonalnych ciśnieniomierzy, które z powodzeniem mogą być stosowane w szpitalach czy gabinetach zabiegowych. Takie modele wyróżniają się szczególną precyzją pomiarów oraz dodatkowymi funkcjami, które pozwalają między innymi na wykrycie niektórych chorób serca i układu krążenia.

Ciśnieniomierz automatyczny – sposób na profilaktykę chorób serca

Domowy ciśnieniomierz naramienny może być używany na co dzień przez osoby zdrowe, które chcą kontrolować stan swojego organizmu i zapobiegać ewentualnym chorobom. Regularne mierzenie ciśnienia jest polecane także osobom z nadciśnieniem i innymi dolegliwościami, przyjmującym leki. Większość oferowanych przez nas produktów posiada możliwość zapisu kilkunastu lub kilkudziesięciu ostatnich wyników pomiarów, co ułatwia kontrolę stanu zdrowia użytkownika. W sklepie Pharmamed24.pl mogą Państwo kupić dla siebie nie tylko ciśnieniomierz automatyczny naramienny wyposażony w podstawowe funkcje, ale także bardziej zaawansowane modele. Przykładem może być ciśnieniomierz automatyczny Microlife z systemem PAD, który umożliwia wykrycie arytmii lub ciśnieniomierz Rossmax z technologią wykrywającą migotanie przedsionków, a także przedwczesne skurcze serca. Innym rozwiązaniem, przydatnym w profilaktyce zdrowotnej, jest połączenie ciśnieniomierza Microlife za pomocą Blutetooth z aplikacją na smartfonie lub z oprogramowaniem na komputerze. Zgromadzone w ten sposób dane można analizować samodzielnie, a w razie potrzeby – także z lekarzem.

Akcesoria do ciśnieniomierzy

Sklep Pharmamed24.pl umożliwia Państwu zakup nie tylko samych ciśnieniomierzy, ale także przydatnych akcesoriów czy części zamiennych. Jednym z najczęściej kupowanych w naszym sklepie produktów z tej kategorii jest mankiet do ciśnieniomierza. To element, który można wielokrotnie prać, by zachować jego czystość, jednak skutkiem ubocznym jest wówczas rozciąganie i stopniowe niszczenie materiału. Używanie ciśnieniomierza z takim mankietem może skutkować niedokładnością pomiarów ciśnienia. W sklepie Pharmamed24.pl klienci mogą kupić mankiet do ciśnieniomierza firmy Microlife, pasujący do modeli automatycznych i półautomatycznych, także innych marek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl