99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1172Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Darmowa dostawa przy zamówieniu min. 200 zł

SPRAWDŹ

Pikflometry - monitorowanie astmy

Pikflometry, które oferujemy Państwu w tej kategorii naszego sklepu, służą osobom chorym na astmę do monitorowania przepływu powietrza w drogach oddechowych. Wykonywanie takich pomiarów jest jednym z ważnych elementów monitorowania astmy - pozwala ocenić stan zdrowia pacjenta i określić, jak ciężki jest stopień choroby. W Pharmamed24.pl znajdą Państwo proste pikflometry służące do wykonywania pomiaru szczytowego przepływu wydechowego oraz zaawansowane urządzenia umożliwiające mierzenie przepływów podczas wdechów i wydechów.

Skuteczne monitorowanie astmy dzięki pikflometrom

Osoby chore na astmę powinny mierzyć przepływy powietrza codziennie, o podobnej porze dnia. Takie pomiary to najlepszy sposób na nieinwazyjne sprawdzenie, jak pracują płuca i oskrzela chorego. Najczęściej spotykane pikflometry mierzą szczytowe przepływy powietrza podczas wydechu. Obsługa urządzenia jest prosta - poradzą z nią sobie nawet dzieci. Wystarczy wypuścić powietrze z płuc z jak największą siłą, a pikflometr dokona odpowiedniego pomiaru.

Modele pikflometrów dostępne w Pharmamed24.pl

W naszym sklepie stawiamy na sprawdzone, cenione przez klientów marki: Microlife i Rossmax. Osobom, które szukają niedrogiego sprzętu wyposażonego w podstawowe funkcje, polecamy pikflometry Rossmax. Te niewielkie urządzenia są wygodne w użyciu, lekkie i poręczne. Idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, także w podróży. Za ich pomocą można wykonać pomiary przepływu powietrza wydechowego (PEF). Dostępne w naszym sklepie modele są wyposażone w czytelną skalę, która pozwala na sprawdzenie ilości wydychanego powietrza.

Jeśli szukają Państwo zaawansowanego sprzętu, który pozwoli na precyzyjne monitorowanie astmy każdego dnia, możemy Państwu polecić produkty Microlife. Pikflometry tej marki są wyposażone między innymi w funkcję zapisu wyników pomiaru (do 240 wyników w pamięci). Mogą ich używać zarówno dzieci, jak i dorośli. Oprócz standardowego mierzenia szczytowych przepływów powietrza osoby chore na astmę mogą także mierzyć natężenie objętości wydechowej na 1 sekundę. Pikflometry Microlife są wyposażone w oprogramowanie kompatybilne z systemem operacyjnym Windows, można je także podłączyć do drukarki - dzięki temu osoby chore mogą wygodnie zapisywać wyniki pomiarów lub drukować je, aby przedstawić je lekarzowi.

Pikflometry cenione przez lekarzy i pacjentów

Aby monitorowanie astmy było skuteczne, konieczne jest korzystanie z precyzyjnych, niezawodnych urządzeń. Pikflometry, które oferujemy Państwu w naszym sklepie, charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru (w przypadku produktów Microlife około 20 l/min), która osobom chorym na astmę daje pewność, że kontrolują pracę swoich płuc i oskrzeli we właściwy sposób. W Pharmamed24.pl dbamy o to, by nasze produkty spełniały normy dotyczące wyrobów medycznych. Tak jest również w przypadku pikflometrów - są one zgodne m.in. z normą ISO23747. Mają szeroki zakres działania, jeśli chodzi o temperaturę i wilgotność. Oznacza to, że można ich bezpiecznie używać w każdych warunkach pogodowych, w pomieszczeniach i na zewnątrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium